Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KONKURS - Kreatywne zdjęcie CABAL


Degistive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

882251423859375220780.png

Cześć wszystkim.

 

Zbyt długo nie było konkursu w tym dziale i postanowiłem to zmienić.

Mam nadzieje że ten konkurs wam się spodoba. Tematyka nie jest 

za ciężka, dlatego każdy ma szanse.

 

664721423859671220780.png

 

Tematyką konkursu jest kreatywne zdjęcie waszej postaci.

 

Postać może być w bez ruchu a także biec lub tańczyć.

Wszystko zależy od was, ale jest jedna zasada.

Zdjęcie musi być kreatywne, czyli główkujemy.

 

Najbardziej będzie liczył się krajobraz za postacią czyli wybierzcie

dobrego spota do zdjęcia! Pamiętajcie o tym.

 

Jeżeli na nic nie możecie wpaść to małym przykładem może być to.

cabalonline08020501a_1202180643.jpg

To może być przykładem dla wykonania zdjęcia. 

 

Zasady są proste : Podczas robienia zdjęcia na chacie musicie napisać 

NA KONKURS MPC - CABAL ONLINE

I to wszystko, więc panowie, kreatywność to podstawa!

 

1324314238583091239038.png

Nagroda za pierwsze miejsce: 9-AwardImgMaster-1361138078.png

Nagroda za drugie miejsce:     7-AwardImgMaster-1361137781.png

 

3 miejsce - 10% ostrzeżeń.

 

Obrazki ocenia Degistive, Sajjuk

Powodzenia!

Czas do oddania zdjęcia 21.03.2015 - po kilku dniach oceniania dam odpowiedź.

+ zdjęcia oddajemy w tym temacie.

<3

 

Wyniki konkursu: 

 

Miejsce 1: @CheaterMan

Miejsce 2: @1373230489-U611928.pngpapi669

Miejsce 3: @BlackAngelGTA

 

Nagrody zostana rozdane po 1 godzinie.

Kappa.

Opublikowano

210701402079171949229.jpeg

 

Za czasów expansisa, bez podpisu wiem, ale chyba nie będzie dużo zgłoszeń.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...